Part Number NWF-PRC2102 | Brand: AmeriBRAKES | 6 items in stock
CA $84.70


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC2102 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929146369 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 19.10 cm |
| Width | 16.20 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 1.10 kg |