Part Number NWF-PRC1833 | Brand: AmeriBRAKES | 8 items in stock
CA $61.00


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC1833 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929128587 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 19, 2022 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.30 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 1.00 kg |