Part Number NWF-PTC815A | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $72.38


Product Highlights
| Part Number | NWF-PTC815A |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929127580 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 19, 2022 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 1.75 kg |