Part Number NWF-PTC1346 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $70.46


Product Highlights
| Part Number | NWF-PTC1346 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929110131 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 8.40 cm |
| Weight | 2.04 kg |