Part Number NWF-PRC619 | Brand: AmeriBRAKES | 3 items in stock
CA $67.92


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC619 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929100453 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 31.30 cm |
| Width | 20.40 cm |
| Height | 9.40 cm |
| Weight | 1.95 kg |