Part Number NWF-PRC2523 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $101.92


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC2523 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929161638 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 6, 2026 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 25.10 cm |
| Width | 16.51 cm |
| Height | 7.95 cm |
| Weight | 4.50 kg |