Part Number NWF-PRC2115 | Brand: AmeriBRAKES | 9 items in stock
CA $96.84


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC2115 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929149636 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 1.90 kg |