Part Number NWF-EPS1868 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $318.84


Product Highlights
| Part Number | NWF-EPS1868 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929168255 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 6, 2026 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 26.42 cm |
| Width | 13.46 cm |
| Height | 13.46 cm |
| Weight | 8.25 kg |