Part Number NWF-EPS1561 | Brand: AmeriBRAKES | 5 items in stock
CA $137.18


Product Highlights
| Part Number | NWF-EPS1561 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929166640 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 6, 2026 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 20.07 cm |
| Width | 10.92 cm |
| Height | 11.18 cm |
| Weight | 4.46 kg |