Part Number NB-986B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $46.86


Product Highlights
| Part Number | NB-986B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098055459 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 18, 2014 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 21.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.50 kg |