Part Number NB-947B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $61.68


Product Highlights
| Part Number | NB-947B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119182 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 17, 2011 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 21.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.91 kg |