Part Number NB-943B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $60.84


Product Highlights
| Part Number | NB-943B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098127842 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 12, 2012 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 24.10 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 1.81 kg |