Part Number NB-928B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $47.82


Product Highlights
| Part Number | NB-928B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119144 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 31, 2009 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.42 kg |