Part Number NB-916B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $44.82


Product Highlights
| Part Number | NB-916B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098114064 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 31, 2009 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 17.10 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 1.00 kg |