Part Number NB-914B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $39.58


Product Highlights
| Part Number | NB-914B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070445 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2007 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.45 kg |