Part Number NB-890B | Brand: Top Quality | 5 items in stock
CA $38.04


Product Highlights
| Part Number | NB-890B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098109824 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 1, 2006 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.30 kg |