Part Number NB-887B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $42.32


Product Highlights
| Part Number | NB-887B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098056685 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 12, 2012 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 17.10 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 1.31 kg |