Part Number NB-873B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $43.44


Product Highlights
| Part Number | NB-873B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070346 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2008 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 1.55 kg |