Part Number NB-856B | Brand: Top Quality | 4 items in stock
CA $52.88


Product Highlights
| Part Number | NB-856B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098069005 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 21.50 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 2.00 kg |