Part Number NB-847B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $58.28


Product Highlights
| Part Number | NB-847B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070254 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 23.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 3.95 kg |