Part Number NB-843B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $47.98


Product Highlights
| Part Number | NB-843B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070223 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.41 kg |