Part Number NB-831B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $40.86


Product Highlights
| Part Number | NB-831B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098095813 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.90 kg |