Part Number NB-811B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $45.90


Product Highlights
| Part Number | NB-811B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098072708 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 1.60 kg |