Part Number NB-794B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $42.38


Product Highlights
| Part Number | NB-794B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005416 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.23 kg |