Part Number NB-781B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $69.80


Product Highlights
| Part Number | NB-781B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032535 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 27, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.10 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 1.80 kg |