Part Number NB-773B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $43.62


Product Highlights
| Part Number | NB-773B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053738 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |