Part Number NB-771B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $43.30


Product Highlights
| Part Number | NB-771B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033051 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 4, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 2.40 kg |