Part Number NB-1086B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $43.12


Product Highlights
| Part Number | NB-1086B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 775629012108 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jul 28, 2025 |
| Length | 21.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.33 kg |