Part Number NB-1051B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $53.42


Product Highlights
| Part Number | NB-1051B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098016238 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 22, 2019 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 21.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.50 kg |