Part Number NB-1043B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $50.38


Product Highlights
| Part Number | NB-1043B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 775629012207 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 24.60 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 2.50 kg |