Part Number NB-1031B | Brand: Top Quality | Out of Stock
CA $49.64


Product Highlights
| Part Number | NB-1031B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 775629677383 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2022 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 17.10 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 1.34 kg |