Part Number NB-1024B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $45.14


Product Highlights
| Part Number | NB-1024B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098302638 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 26, 2013 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.30 kg |