Part Number 13-H7380 | Brand: Top Quality | Out of Stock
CA $43.06


Product Highlights
| Part Number | 13-H7380 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 775629012290 |
| Category | Parking Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 13.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 3.00 cm |
| Weight | 0.20 kg |