Part Number 13-H7302 | Brand: Top Quality | Out of Stock
CA $37.34


Product Highlights
| Part Number | 13-H7302 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098105208 |
| Category | Parking Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 29, 2007 |
| Updated | Jan 8, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.20 kg |