Part Number 13-H17401 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $31.30


Product Highlights
| Part Number | 13-H17401 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098105239 |
| Category | Parking Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 29, 2007 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 13.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 3.00 cm |
| Weight | 0.30 kg |