Part Number 13-H17392 | Brand: Top Quality | Out of Stock
CA $30.58


Product Highlights
| Part Number | 13-H17392 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098132235 |
| Category | Parking Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 22, 2013 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 14.00 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.25 kg |