Part Number NB-936B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $65.06


Product Highlights
| Part Number | NB-936B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119151 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2009 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 23.00 cm |
| Height | 9.30 cm |
| Weight | 2.86 kg |