Part Number NB-911B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $44.30


Product Highlights
| Part Number | NB-911B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070421 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2008 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.85 kg |