Part Number NB-801B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $35.06


Product Highlights
| Part Number | NB-801B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032757 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 27, 2005 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 18.60 cm |
| Width | 15.60 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 1.00 kg |