Part Number NB-790B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $43.92


Product Highlights
| Part Number | NB-790B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033389 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 11, 2005 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 24.50 cm |
| Width | 20.20 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 1.72 kg |