Part Number NB-760B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $42.32


Product Highlights
| Part Number | NB-760B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032887 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 11, 2005 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |