Part Number NB-704B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $44.48


Product Highlights
| Part Number | NB-704B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032979 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 2, 2005 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 24.10 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 1.82 kg |