Part Number NB-631B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $50.84


Product Highlights
| Part Number | NB-631B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033280 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 11, 2005 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 25.00 cm |
| Height | 12.50 cm |
| Weight | 3.60 kg |