Part Number NB-569B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $36.58


Product Highlights
| Part Number | NB-569B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033037 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 27, 2005 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 21.50 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 2.10 kg |