Part Number NB-553B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $29.10


Product Highlights
| Part Number | NB-553B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032375 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 27, 2005 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.70 kg |