Part Number NB-538B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $39.88


Product Highlights
| Part Number | NB-538B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032726 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 25, 2005 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 21.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 2.68 kg |