Part Number NB-528B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $35.30


Product Highlights
| Part Number | NB-528B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033624 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 27, 2005 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 21.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.70 kg |