Part Number NB-514B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $36.46


Product Highlights
| Part Number | NB-514B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032368 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 17, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 26.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 2.56 kg |