Part Number NB-263B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $46.06


Product Highlights
| Part Number | NB-263B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032856 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 27, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 25.00 cm |
| Height | 12.50 cm |
| Weight | 3.53 kg |