Part Number NB-1080B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $50.54


Product Highlights
| Part Number | NB-1080B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 775629693635 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2022 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 2.86 kg |